محل تبلیغات شما

لیپوساکشن یا شفط الدهون از جمله پر متقاضی ترین جراحی های زیبایی در دنیا می باشد.این عمل که به لیپوپلاستی نیز شهرت دارد یک عمل  جراحی زیبایی است که باعث از بین بردن چربی های اضافه و تغییر شکل مناطق خاصی از بدن می شود. انجام این عمل به این صورت است که با استفاده از یک لوله کوچک از جنس استیل که نامش کانول یا کانولا است، چربی های منطقه خاصی از بدن کشیده می شوند. این عمل مناسب افراد با هر سن و سالی  می باشد؛ چه نوجوان ساله و چه افراد بالای 80 سال می توانند این عمل را انجام دهند؛ اما عموما دکتر ها بهترین سن برای انجام لیپوساکشن (شفط الدهون) را، از 20 تا 30 سالگی تخمین زده اند.


مهم ترین موضوع در عمل زیبایی لیپوساکشن (شفط الدهون)، این است که وقتی افراد چربی ها را توسط لیپوساکشن ( Liposuction ) از دست می دهند، در صورتی که از بدن خود مراقبت کافی را نداشته باشند احتمال برگشت آن ها بسیار زیاد است. اما بهترین راه حل برای جلوگیری از این فاجعه، ورزش است. دلیل اینکه چرا لیپوساکشن (شفط الدهون) ممکن است باعث برگشت چربی های اضافی شود هنوز به طور دقیق مشخص نیست. اما حدس متخصصان در این زمینه این است که شاید بیماران پس از عمل انرژی کمتری مصرف کنند که این عمل باعث افزایش چربی می شود. بنابراین اگر شما نیز قصد انجام عمل لیپوساکشن (شفط الدهون) را دارید، حتما برای دوران بعد از عمل خود، فکری در رابطه با ورزش بکنید. تحقیقات نشان می دهد کسانی که بعد از انجام این عمل ورزش نمی کنند، مدتی بعد، آثار زیان باری را تجربه می کنند.


چگونه قبل از عمل لیپوساکشن (شفط الدهون) آماده شویم؟

قبل از عمل، حتما از مصرف دارو هایی مانند آسپرین، ايبوپروفن و یا برخی مكمل های دارویی خودداری کنید. به دلیل اینکه این دارو ها باعث افزایش خون ریزی می شوند و از انعقاد خون جلوگیری می کنند. مطمئن باشید هر دارویی که استفاده می کنید قطعا در روند درمان شما تاثیر خواهد گذاشت. بنابراین قبل از مصرف هر دارویی حتما با پزشک خود م کنید.


بعد از عمل :

بعد از عمل لیپوساکشن (شفط الدهون) احتمالا احساس درد، سوزش، خون مردگی، تورم و کبودی را داشته باشید؛ اما این عوارض کاملا طبیعی است. لازم به ذکر است که هر چه سن افراد بالا تر باشد، احتمال افتادگی پوست آن ها بیشتر خواهد بود. البته این به این معنا نیست که این مشکل در جوانان وجود ندارد. برای جوانان نیز ممکن است این اتفاق بیافتد اما شدت آن کم تر خواهد بود. اما به هیچ وجه نگران نباشید؛ چرا که این عوارض پس از چند ماه ناپدید می شوند و پس از اینکه پوست سفت شود، بدن حالت طبیعی خودش را به دست می آورد و نتیجه نهایی ساکشن پدیدار می شود. چند روز اول اگر درد داشتید از مسکن استفاده کنید. اگر بعد از چند روز همچنان درد شما ادامه داشت لازم است حتما به دکتر خود مراجعه کنید.


اگر شما قصد انجام عمل لیپوساکشن (شفط الدهون) را دارید، پیشنهاد ما به شما کلینیک نوین ایرانا است. این کلینیک با سال ها تجربه در زمینه جراحی های زیبایی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

 


novinirana

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی