محل تبلیغات شما

عمل زیبایی بینی (

تجمیل الانف ) که به آن رینوپلاستی نیز گفته می شود، انجام عمل جراحی روی بینی است به منظور تغییر شکل آن برای زیبایی یا بهبود عملکرد بینی. کسانی که به سراغ جراحی بینی می روند، دو دسته هستند. دسته اول کسانی هستند که از ظاهر بینی خود رضایت ندارند و به دنبال جراحی زیبایی بینی هستند به منظور بهبود ظاهر خود و دسته دوم کسانی هستند که مشکلاتی از قبیل مشکلات تنفسی دارند.


اگر تصمیم بر جراحی زیبایی بینی (تجمیل الانف) خود دارید، قبل از عمل، حتما با پزشک خود قرار ملاقات بگذارید و درطول آن جلسه، در مورد اهداف خود از این عمل صحبت کنید. جراح با ارزیابی ساختار و ظاهر ببینی شما، به شما می گوید که آیا انتظاراتی که از عمل خود دارید، واقع بینانه هست یا نه. همچنین جراح، سلامت کلی شما را در نظر خواهد گرفت و با شما در رابطه با خطرات احتمالی، زمان بهبود و همچنین هزینه های جراحی زیبایی بینی (تجمیل الانف) گفت و گو خواهد کرد. روش های مختلفی برای جراحی بینی وجود دارد جراح شما پیش از عمل باید به طور دقیق توصیف کند که چه کاری را می خواهد انجام دهد. لازم به ذکر است که اگر بیمه درمانی دارید حتما در رابطه با این موضوع مطمئن شوید که آیا تحت پوشش عمل ها زیبایی هست یا خیر. چرا که بیمه درمانی معمولا هزینه هایی را که فقط به دلایل زیبایی انجام می شود، پرداخت نمی کند.

در طول عمل ممکن است یا به صورت کامل، یا به صورت موضعی بیهوش شوید. در روش بیهوشی کامل، شما کاملا می خوابید و در روش بی حسی موضعی، بخشی از بدن شما بی حس می شود و باز هم شما در حین جراحی دردی احساس نمی کنید.

در طی عمل، جراح، برش هایی را در بینی ایجاد می کند و در عمل های دشوار تر، ممکن است برش هایی را در قسمت پایه بینی نیز ایجاد کند. سپس جراح از استخوان داخلی و غضروف شکل جدیدی را پدید می آورد تا ظاهری دلپذیر تر و مطابق با سلیقه شما به وجود آید.بعد از عمل انتظار داشته باشید که بینی شما ورم کرده باشد و این موضوع بسیار طبیعی است. اما بعد از شش ماه ورم نیز از بین خواهد رفت و شکل نهایی بینی شما آن زمان است که مشخص می شود. فراموش نکنید که هنگام م با جراح از او بپرسید که چند عمل جراحی انجام داده است و حتما قبل و بعد عکس های بیماران قبلی را بررسی کنید.


مشکلاتی را که عموم متقاضیان دارند به صورت زیر است :

صاف کردن بینی هایی که انحراف دارند.

از بین بردن قوز بینی در بینی های قوز دار.

برطرف کردن طول نوک بینی بیش از حد طولانی.

اصلاح نوک بینی حجیم.

باریک کردن بینی هایی که نسبت به صورت بسیار بزرگ هستند.

باز کردن معابر بینی مسدود شده برای تصحیح مشکلات تنفسی.


برای انجام این این عمل زیبایی، باید از این موضوع اطمینان حاصل شود که آیا قدرت بدنی بیمار به اندازه کافی هست یا خیر. در دختران سن مناسب انجام این عمل 14 سالگی و در پسران 16 سالگی است. نکات گفته شده در این رابطه بود که اطلاعاتی در رابطه با جراحی زیبایی بینی (تجمیل الانف) داشته باشید. کلینیک نوین ایرانا با سابقه طولانی در رابطه با انجام جراحی های زیبایی ( Plastic Surgery ) می تواند مرجع بسیار مناسبی برای شما عزیزان باشد.

 


novinirana

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی