محل تبلیغات شما

کاشت مو (زراعة الشعر)

 

همانند ساير انواع جراحي هاي زیبایی در كاشت مو نيز هنر به اندازه تكنيك جراحی اهميت دارد. پزشك جراح پيوند مو بايد اطلاعات كاملی از آناتومي صورت بداند و نيز دارای مهارت هاي پايه در جراحي بوده و در عين حال دانش کافی نسبت به تكنيك های مختلف كاشت مو را داشته باشد.

کاشت مو یا پیوند مو (زراعة الشعر)، عبارت است از جا به جایی موها از یک قسمت (بانک مو یا قسمت دهنده) به قسمت دیگر در بدن یک فرد می باشد. در واقع پروسه کاشت مو یا پیوند مو (زراعة الشعر) شامل دو مرحله اصلی برداشت مو از قسمت دهنده و کاشت مو در قسمت گیرنده می باشد. در سالهای اخیر تکنیک های مورد استفاده در کاشت مو (زراعة الشعر) آنقدر پیشرفت داشته اند که روش های کاشت موی FUE و FUT می توانند طاسی های الگوی مردانه یا نه را مع کنند، تا جایی که کسی حتی متوجه نشود که دچار ریزش مو شده اید. قرن بیست و یکم، تنها راه درمان قطعی و مؤثر رشد مو در سر را، کاشت مو (زراعة الشعر) می‌داند. از این جهت امروزه با بهره گیری از روش‌های نوین، بهترین عملکرد در این زمینه را می‌توان شاهد بود.

در روند كاشت مو یا پیوند مو ( زراعة الشعر )  مو های دائمی دوباره در نواحی كه مو ها در آن قسمت نازك شده و يا ريخته اند توزيع می شود . در واقع هيچ موی جديدی اضافه نمی شود بلكه موهای موجود از محلی به محل ديگر جابجا مي شوند. بنابراين به هیچ عنوان حجم و تعداد مو ها افزايش نمي يابد . با اين وجود وقتی فردی توسط يك پزشك ماهر و با تجربه تحت عمل پيوند مو (زراعة الشعر) قرار گرفته باشد بنظر ميرسد كه تعداد موهای او به طور قابل توجهي بيشتر شده است.

 

 

جراحی بینی (تجمیل الانف) 


جراحی زیبایی بینی ( تجمیل الانف ) معمولا به دو روش انجام می‌شود. روش بسته و روش باز، که نوع جراحی به تخصص و انتخاب جراح بسیار وابسته می باشد. اگرچه در روش بسته (Close)‌ برشهای سطحی داخلی بر روی بینی ایجاد می شود ولی جراح دید مستقیمی روی بعضی از قسمت‌های ساختمان اسکلتی بینی نداشته و قسمت‌هایی از پروسه عمل را با تکیه بر تجربه و لمس انجام می‌دهد. این روش برای بینی هایی که جراحی آن ها ساده می باشد قابل انجام می باشد ولی در بینی که مشکلات بسیاری دارد جراحی زیبایی بینی (تجمیل الانف) به این روش به درستی امکان پذیر نیست. البته جراحی بسته دارای مزایایی می باشد که عبارتند از :

ورم و کبودی کمتری دارد

برش کمتری روی بینی ایجاد می شود

بهبود و التیام بیمار سریع می باشد

مدت زمان جراحی زیبایی بینی کوتاه می باشد

 

 

 

 

لیپوساکشن (شفط الدهون)

هدف لیپوساکشن ( شفط الدهون ) شکل دهی یک یا چند منطقه از بدن است نه کاهش وزن. لیپوساکشن معمولاً روی مناطقی انجام ميشود که به رژیم و ورزش جواب نمی دهد. این مناطق اکثر در بیرون ران ها و باسن در ن، و کمر و پشت در مردان است. در عمل لیپوساکشن مناطقی که بصورت رایج تحت عمل قرار می گیرد حاوی صورت، گردن، کمر، پشت، باسن، پاها، بالای بازو است.

 

لیپوساکشن (شفط الدهون) گاهی همراه با دیگر جراحی های زیبایی مثل برداشتن شکم( ابدومینوپلاستی) ، کوچک کردن سینه، یا با کشیدن صورت همراه مي شود .

 

لیپوساکشن (شفط الدهون) جهت درمان بیماری های خاص مورد استفاده قرار می گیرد:

• بزرگی غیر طبیعی سینه در مردان( جنیکوماستیا یا سودوجنیکوماستیا)

• مشکل در سوخت وساز چربی در بدن( لیپواستروفی)

• تومور خوش خیم چربی( لیپوماس)

 

 

پیشنهاد ما کلینیک فوق تخصصی نوین ایرانا

 

افراد باید هنگام انجام عمل جراحی زیبایی به تبحر پزشک خود مطمئن باشند و به علاوه از مدرک پزشکی آن اطمینان کامل داشته باشند. چرا که جراحی زیبایی کاری بسیار تخصصی است که باید افراد علم آن را به خوبی داشته باشند.کلینیک نوین ایرانا یکی از با سابقه ترین مراکز زیبایی در مشهد همراه با کلینیک های تخصصی و آزمایشگاه مجهز می باشد. این مرکز بیش از چندین سال سابقه جراحی در زمینه های زیبایی از جمله لاغری با لیپوماتیک، لاغری با لیپولیز، جراحی سینه، جراحی بینی (تجمیل الانف)، تزریق ژل و بوتاکس، لیفت صورت و بالن معده و … داشته و تحت نظارت معاونت درمان ایران مشغول فعالیت می باشد. این کلینیک از پزشکان و جراحان متخصص و فوق تخصص درزمينه جراحی های پلاستیک، اورتوپدی، اورولوژی، ن، گوش و حلق و بینی، گوارش و … بهره مند است. مدرن ترین و کامل ترین تجهیزات پزشکی در کلینیک نوین ایرانا آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد.


novinirana

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی